Aktualnosci, Wydarzenie|

Stowarzyszenie Nasze Dziedzictwo w Żyrowej zaprasza do udziału w IV edycji Święta Chleba. Tegoroczne wydarzenie połączone będzie z wycieczką do Kamienia Śląskiego oraz Izbicka. Organizatorzy informują, że zostało jeszcze kilka wolnych miejsc dla osób zainteresowanych udziałem.

W programie wyjazdu przewidziano udział w wypieku chleba w Piekarni Grabowskich w Izbicku, zwiedzanie pałacu w Kamieniu Śląskim z przewodnikiem, wizytę w miejscowej Izbie Tradycji oraz obiad w lokalnej restauracji.

Wyjazd zaplanowano na 1 lipca 2026 roku o godz. 8:00. Zbiórka uczestników odbędzie się przy stadionie w Żyrowej.

Koszt udziału wynosi:

  • 50 zł dla członków stowarzyszenia,
  • 60 zł dla pozostałych uczestników.

Chętnych do uczestnictwa w wycieczce prosimy o kontakt z Panią Helga Bieniusa pod nr kom. 603 879 067.

Organizatorzy zachęcają do skorzystania z okazji do poznania lokalnych tradycji związanych z wypiekiem chleba, historii regionu oraz wspólnego spędzenia czasu w gronie mieszkańców.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Close Search Window