Komunikaty|

W związku z trwającą przebudową drogi wojewódzkiej nr 423 oraz ulicy Solownia w Zdzieszowicach, obowiązuje organizacja ruchu na czas budowy dróg z następującymi zmianami:

  • ul. Solownia – droga jednokierunkowa, wjazd od ronda, wyjazd ul. Odrzańską, możliwość zaparkowania samochodów na parkingu cmentarnym oraz po lewej stronie jezdni (od strony cmentarza).
  • ul. Opolska (droga w kierunku Krapkowic) – droga jednokierunkowa, wjazd od ronda, wyjazd ul. Parkową, możliwość zaparkowania samochodu po prawej stronie jezdni.

W celu usprawnienia ruchu zalecamy w miarę możliwości pozostawienie samochodów na parkingach na terenie miasta oraz dojście do cmentarza pieszo. Dojście dla pieszych wskazano na załączniku graficznym.

Jak co roku, w okolicach cmentarza porządku pilnować będą policjanci oraz strażnicy miejscy. Proszę zwracać uwagę na obowiązujące oznakowanie, a także na polecenia służb mundurowych. Jeśli będzie taka potrzeba, w miejscach wzmożonego ruchu lub tam, gdzie będą się tworzyć zatory, funkcjonariusze będą ręcznie kierować ruchem. 

Ponieważ dojazd i dojście do cmentarza odbywa się przez teren budowy dróg, prosimy o zachowanie ostrożności i spokoju.

Informacja dotycząca organizacji ruchu na drogach w rejonie cmentarza w Zdzieszowicach w okresie Wszystkich Świętych

Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Close Search Window